Sztukateria elewacyjna

Admin
2016-10-06 22:30:35
0 Comments
Sztukateria elewacyjna 1

Powszechnie utarło się, że styropian jest materiałem dosyć kruchym i łamliwym. Dlatego też niektórzy z naszych klientów mieli początkowe wątpliwości co do tego, by sztukateria elewacyjna - sztukateria styropianowa zdała egzamin na dłuższą metę.

Tworząc bonie elewacyjne, gzymsy, narożniki styropianowe czy listwy dekoracyjne styropianowe używamy najtwardszego styropianu, którego nie jest prosto złamać. Nie musisz się obawiać, że inwestując w sztukaterie styropianowe więcej stracisz niż zyskasz. Nie ma takiej możliwości. Opracowaliśmy specjalną technikę wyrobu, która sprawia, że nasza sztukateria elewacyjna nie równa się z innymi. Nie tylko pod względem trwałości lecz również liczby wzorów czy kolorów.

Proponujemy ci gzyms (gzymsy wewnętrzne i gzymsy zewnętrzne) w kilkunastu wersjach , z których na pewno wybierzesz coś dla siebie. Znajdziesz tutaj zarówno tradycyjne gzymsy jak i gzymsy oświetleniowe, do których możesz dobrać listwy oświetleniowe i ubarwić swój dom. Zapoznaj się z całą naszą ofertą i nastaw się na innowacje i pozytywne zmiany.

Contact Details

narożniki styropianowe, bonie narożne, bonie, bonie elewacyjne, Sztukateria Elewacyjna, gzymsy zewnętrzne, gzymsy elewacyjne, sztukateria styropianowa, sztukaterie styropianowe, gzymsy, gzyms, gzymsy wewnętrzne, gzymsy styropianowe, listwy przysufitowe styropianowe, listwy sufitowe styropianowe, listwa sufitowa, listwa styropianowa, listwy styropianowe

Join our Newsletter

Sign up for our newsletter for all the
latest news and information