Realizacje styropianowe

Admin
2016-10-06 22:43:47
0 Comments
Realizacje styropianowe 1

Nasza firma pomaga wszystkim, którzy mają przed sobą prace remontowe zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. W naszej galerii znajdziesz liczne realizacje projektów, do których końcowego efektu przyczyniły się bonie elewacyjne, gzymsy wewnętrzne, gzymsy zewnętrzne czy listwy dekoracyjne styropianowe. Nasza praca jest nasza pasją, dlatego staramy się nieustanie urozmaicać wzory i poszerzać naszą ofertę. Pracujemy zarówno z klientem indywidualnym jak i przedsiębiorstwami.

Kolejną z prac, na które warto zwrócić uwagę należy renowacja kamienicy w centrum miasta. Przed remontem obiekt wydawał się być ruiną. Zaproponowaliśmy wykonawcy gzymsy okienne, które dodały uroku przedwojennej kamienicy, bonie elewacyjne, klasyczne bonie jak i bonie narożne. Na korytarzach wewnątrz budynku pokusiliśmy się o rozwiązania jakimi są listwy sufitowe styropianowe oraz gzymsy oświetleniowe.

Efekty możesz zobaczyć sam, jesteśmy pewni, ż e będziesz pod wrażeniem.  To realizacja, która wzbudza podziw.

Contact Details

narożniki styropianowe, bonie narożne, bonie, bonie elewacyjne, Sztukateria Elewacyjna, gzymsy zewnętrzne, gzymsy elewacyjne, sztukateria styropianowa, sztukaterie styropianowe, gzymsy, gzyms, gzymsy wewnętrzne, gzymsy styropianowe, listwy przysufitowe styropianowe, listwy sufitowe styropianowe, listwa sufitowa, listwa styropianowa, listwy styropianowe

Join our Newsletter

Sign up for our newsletter for all the
latest news and information