Narożne i eleganckie

Admin
2017-04-13 12:14:47
0 Comments
Narożne i eleganckie 1

Sprzedawane przez nas bonie i bonie narożne to spoiny wykonane ze styropianu najwyższej klasy typu ESP -200. Swoim wyglądem przypominają układ kamieni, dzięki czemu nadaję budynkowi wyjątkowy wręcz monumentalny charakter. Zastosowanie boni narożnych jest bardzo modne w budownictwie jednorodzinnym.

Deweloperzy również często sięgają po różnego rodzaju bonie, aby nadać budynkom niepowtarzalny, estetyczny wygląd. Zastosowanie boni narożnych wiąże się też z innymi korzyściami jak na przykład ochrona elewacji przed uszkodzeniem. Atrakcyjne wykończenie to nie wszystko, nasze bonie narożne zabezpieczą elewację twojego domu! Produkowane przez naszą firmę bonie pokrywamy masą polimerowo - kwarcową imitującą wygląd naturalnego piaskowca.

Co nadaje boniom i boniom narożnym jeszcze bardziej realistyczny wygląd. Na stronie internetowej naszego sklepu znajda państwo dostępne wzory wraz z podanymi wymiarami poszczególnych elementów. Uwaga! Na życzenie klienta przy większych zamówieniach jesteśmy w stanie wykonać bonie i bonie narożne o innych wymiarach niż podane w katalogu!

Proponujemy zakup naszych boni elewacyjnych do wyboru z dużej gamy wzorów i wymiarów. Mogą państwo skorzystać również z opcji zamówienia pod wybrany przez państwa wymiar.

Jednak takie zamówienie boni elewacyjnych wiąże się z odrobinę dłuższym czasem oczekiwanie do 5 dni roboczych. Zamówienia standardowe realizujemy w ciągu 2 dni roboczych! Nasze bonie elewacyjne są wykonane fachowo i zawsze w terminie! Wyróżnij swój dom, zamów bonie elewacyjne cięte na wymiar i ciesz się nową, przyjazną dla oka estetyką. Produkowane przez nas bonie narożne pokryte są żywicą akrylową z wypełniaczem kwarcowym.

Powłokę ochronną i wzmacniająca konstrukcje i wytrzymałość boni narożnych nanosimy metodą natryskową, zapewnia to idealne pokrycie i odpowiednie zabezpieczenie. Nasze produkty to najlepsza jakość. Bonie elewacyjne doskonale sprawdzają się przy zastosowaniu ich, jako element oddzielający na domach typu bliźniak.

Nasi klienci używają ich również w celu ozdobienie i wyróżnienia filarów. Dzięki czemu są one wyróżnione i dodatkowo podkreślone.

Contact Details

narożniki styropianowe, bonie narożne, bonie, bonie elewacyjne, Sztukateria Elewacyjna, gzymsy zewnętrzne, gzymsy elewacyjne, sztukateria styropianowa, sztukaterie styropianowe, gzymsy, gzyms, gzymsy wewnętrzne, gzymsy styropianowe, listwy przysufitowe styropianowe, listwy sufitowe styropianowe, listwa sufitowa, listwa styropianowa, listwy styropianowe

Join our Newsletter

Sign up for our newsletter for all the
latest news and information