Domator

Admin
2017-04-13 13:09:38
0 Comments
Domator 1

Chcąc nadać swoim domom estetyczny, schludny i wyjątkowy wygląd warto zainwestować w zakup naszej sztukaterii styropianowej w atrakcyjnej cenie. W ofercie naszej sztukaterii styropianowej posiadamy listwy nadokienne, naczółki nadokienne i listwy parapetowe. Nasze firma i nasze produkty to najlepszy stosunek jakości do ceny.

Naszą sztukaterię elewacyjną produkujemy ze styropianu o najlepszej gęstości PSG- 200. Nasze wszystkie produkty styropianowe pokryte są tynkiem cementowo – polimerowym. Jest to nasza specjalna mieszanka, która chroni elementy przed warunkami atmosferycznymi i mikro uszkodzeniami mechanicznymi.

Sztukateria elewacyjna to idealne rozwiązanie na urozmaicenie wyglądu elewacji budynków. Zdecydowanie lepiej się sprawdza niż zastosowanie elementów drewnianych w elewacji, które już po roku nie wyglądają estetycznie, a przywrócenie ich do wcześniejszego wyglądu wymaga sporego nakładu pracy i może nadszarpnąć naszą kieszeń.

Nasza sztukateria elewacyjna to nie tylko lepszy wygląd, ale i większa oszczędność!

Contact Details

narożniki styropianowe, bonie narożne, bonie, bonie elewacyjne, Sztukateria Elewacyjna, gzymsy zewnętrzne, gzymsy elewacyjne, sztukateria styropianowa, sztukaterie styropianowe, gzymsy, gzyms, gzymsy wewnętrzne, gzymsy styropianowe, listwy przysufitowe styropianowe, listwy sufitowe styropianowe, listwa sufitowa, listwa styropianowa, listwy styropianowe

Join our Newsletter

Sign up for our newsletter for all the
latest news and information